1e KLASSE        
13-sep-22   15-nov-22   20-sep-22   29-nov-22   27-sep-22   6-dec-22
Dissel 5 - Casteleyn 4   Dissel 5 - Clouso 1   De Klok 1 - Dissel 5
Clouso 1 - De Klok 1   Casteleyn 4 - De Klok 1   Clouso 1 - Casteleyn 4
Albatros 3 - Kansel 69   Albatros 3 - vrij   Dissel 1 - Albatros 3
vrij - Dissel 1   Kansel 69 - Dissel 1   vrij - Kansel 69
                     
                     
11-okt-22   13-dec-22   18-okt-22   20-dec-22   1-nov-22   3-jan-23
Dissel 5 - Albatros 3   Dissel 1 - Dissel 5   Dissel 5 - vrij
Casteleyn 4 - Kansel 69   vrij - Casteleyn 4   Casteleyn 4 - Dissel 1
Clouso 1 - vrij   Kansel 69 - Clouso 1   Clouso 1 - Albatros 3
De Klok 1 - Dissel 1   Albatros 3 - De Klok 1   De Klok 1 - Kansel 69
                     
                     
8-nov-22   10-jan-23                
Kansel 69 - Dissel 5                
Albatros 3 - Casteleyn 4                
Dissel 1 - Clouso 1                
vrij - De Klok 1                
                     
                     

 

        2e KLASSE        
13-sep-22   15-nov-22   20-sep-22   29-nov-22   27-sep-22   6-dec-22
Blizzard 1 - Casteleyn 5   Blizzard 1 - Kansel 3   Wanne 2 - Blizzard 1
Kansel 3 - Wanne 2   Casteleyn 5 - Wanne 2   Kansel 3 - Casteleyn 5
De Klok 3 - Dissel 3   De Klok 3 - Casteleyn 2   vrij - De Klok 3
Casteleyn 2 - vrij   Dissel 3 - vrij   Casteleyn 2 - Dissel 3
                     
                     
11-okt-22   13-dec-22   18-okt-22   20-dec-22   1-nov-22   3-jan-23
Blizzard 1 - De Klok 3   vrij - Blizzard 1   Blizzard 1 - Casteleyn 2
Casteleyn 5 - Dissel 3   Casteleyn 2 - Casteleyn 5   Casteleyn 5 - vrij
Kansel 3 - Casteleyn 2   Dissel 3 - Kansel 3   Kansel 3 - De Klok 3
Wanne 2 - vrij   De Klok 3 - Wanne 2   Wanne 2 - Dissel 3
                     
                     
8-nov-22   10-jan-23                
Dissel 3 - Blizzard 1                
De Klok 3 - Casteleyn 5                
vrij - Kansel 3                
Casteleyn 2 - Wanne 2                
                     
                     

 

        3e KLASSE        
13-sep-22   15-nov-22   20-sep-22   29-nov-22   27-sep-22   6-dec-22
Dissel 7 - Casteleyn 3   Dissel 7 - Kansel 1   De Klok 2 - Dissel 7
Kansel 1 - De Klok 2   Casteleyn 3 - De Klok 2   Kansel 1 - Casteleyn 3
vrij - Kansel 2   vrij - Casteleyn 6   Dissel 2 - vrij
Casteleyn 6 - Dissel 2   Kansel 2 - Dissel 2   Casteleyn 6 - Kansel 2
                     
                     
11-okt-22   13-dec-22   18-okt-22   20-dec-22   1-nov-22   3-jan-23
Dissel 7 - vrij   Dissel 2 - Dissel 7   Dissel 7 - Casteleyn 6
Casteleyn 3 - Kansel 2   Casteleyn 6 - Casteleyn 3   Casteleyn 3 - Dissel 2
Kansel 1 - Casteleyn 6   Kansel 2 - Kansel 1   Kansel 1 - vrij
De Klok 2 - Dissel 2   vrij - De Klok 2   De Klok 2 - Kansel 2
                     
                     
8-nov-22   10-jan-23                
Kansel 2 - Dissel 7                
vrij - Casteleyn 3                
Dissel 2 - Kansel 1                
Casteleyn 6 - De Klok 2                
                     
                     

 

        4e KLASSE        
13-sep-22   15-nov-22   20-sep-22   29-nov-22   27-sep-22   6-dec-22
vrij - vrij   vrij - Buitenbeentje 1   Wanne 3 - vrij
Buitenbeentje 1 - Wanne 3   vrij - Wanne 3   Buitenbeentje 1 - vrij
Wanne 4 - Clouso 2   Wanne 4 - Casteleyn 7   Wiekslag 1 - Wanne 4
Casteleyn 7 - Wiekslag 1   Clouso 2 - Wiekslag 1   Casteleyn 7 - Clouso 2
                     
                     
11-okt-22   13-dec-22   18-okt-22   20-dec-22   1-nov-22   3-jan-23
vrij - Wanne 4   Wiekslag 1 - vrij   vrij - Casteleyn 7
vrij - Clouso 2   Casteleyn 7 - vrij   vrij - Wiekslag 1
Buitenbeentje 1 - Casteleyn 7   Clouso 2 - Buitenbeentje 1   Buitenbeentje 1 - Wanne 4
Wanne 3 - Wiekslag 1   Wanne 4 - Wanne 3   Wanne 3 - Clouso 2
                     
                     
8-nov-22   10-jan-23                
Clouso 2 - vrij                
Wanne 4 - vrij                
Wiekslag 1 - Buitenbeentje 1                
Casteleyn 7 - Wanne 3                
                     

 

Programma van November

01 Competitie
04 Wanne single
05 Wanne koppel
08 Competitie
15 Competitie
22 Competitie
25 SNERT-toernooi
29 Bokaal

Programma van December

06 Competitie
13 Competitie
17 Alcides Open Darts
20 Competitie
27 Koppelcompetitie 2e Ronde

Programma van Januari

03 Competitie
10 Competitie
17 Bokaal
24 Koppelcompetitie 3e Ronde

Sponsors